ESTENGRUS

Mini-Maksi tööriided igale ametimehele ja naisele!  Milliseid töörõivaid Mini-Maksi valmistab?
Olenevalt elukutsest omab korralik tööriie töötaja jaoks olulist tähtsust. Nõudeid, mida heale vormirõivastusele esitatakse, on palju: töörõivad peavad olema vastupidavad, praktilised ja mugavad, arvestama tehtava töö iseloomuja ja olema kindlasti meeldiva välimusega.

Mida avatumaks muutub Eesti maailmale, seda enam on ka meie firmad hakanud oma töötajate tööriietusele rõhku panema – kes siis vabatahtlikult tahaks olla kehvem ja vaadata pealt klientide äravoolu.

Osa elukutseid nõuab eelkõige praktilisust, riietus peab olema funktsionaalne. Samas on kohti, kus töötaja ametirõivas peab kliente ligi meelitama, taolistel puhkudel tuleb kindlasti arvetada ka moejoont.

Järjest rohkem asendub puhtpraktilisuse taotlus imago püüdlustega – firma värvid koos logo tikanditega.
Valmistame töörõivaid väga erinevate elualade esindajatele – meilt saavad tööriided nii teenindajad kui tootjad. Mini-Maksist on võimalik valida ligi 90 mudeli hulgast, ainuüksi näiteks tööpõllesid on üle 25 mudeli. Kuna oleme ise töörõivaste valmistajad, siis on meil võimalik muuta mudelite detaile, valida konkreetsele firmale sobivaid värve ja antud tööks otstarbekat materjali.

Valmistame tööriideid restoranidele, hotellidele, koristusfirmadele, kauplusekettidele ja ka väikepoodnikele. Meie klientide hulka kuuluvad toiduainete tootjad kui ehitusfirmad. Kindlasti ei saa märkimata jätta ka hambaravi- ja kosmeetikakabinette, perearste ja laboreid ning taastusravikeskusi. Oma töödangut ekspordime ka Soome ja Rootsi.

Mis on Mini-Maksi? (inglise keeles Mini-Maxi)
Tööriiete õmblusfirma on saanud oma nime moeterminite järgi. Ka nimes sisaldub meie soov kasvada ja areneda. Püüame konkurente edestada paindlikuses ja töö kvaliteedis.

Firma on asutatud 1988 a. sügisel samanimelise kooperatiivina. Töörõivaid ja personalirõivaid valimistame alates 92. aastast.  Seega tähistas meie firma oma kahekümneneljandat sünnipäeva. Konkurents aina kasvab ja siin püsimiseks peame arvestama ka klientide kõige nõudlikumate vajadustega.
Mini-Maksi töörõivasete tootmine asub Tallinna lähistel Sauel, aadressiga Kasesalu 20.

Millised on Mini-Maksi töörõivaste tähtajad?
Kui leiame riide oma laost või on see olemas kangatootja laos, saab tellija oma tööriided koos tikandi või pealetrükiga kätte 2- 5 nädala jooksul. Väga harva tipphooajal ka nädal kauem. Vajadusel teeme ka kiirtöid. Töörõivad toimetame igale kliendile koju kätte. Mõningaid standardmudeleid on meil ka kohe laost pakkuda.

Kuidas Mini-Maksi töörõivaid tellida?
Firmade juhid ja personalijuhid! Palun helistage Mini-Maksi OÜ telefonidel +372 6709166, +372 5102622 või saatke e-mail anne@minimaxi.ee) ja küsige meie hinnapakkumist koos mudelijoonistega või astuge läbi Mini-Maksist Sauel, Kasesalu 20, (25 min. autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast, ligipääs ainult Sooja tn. kaudu!), kus saate tutvuda valmismudelitega ning valida sobivaid kangaid. Samuti on võimalus meid kohale kutsuta.